Skin Activator Cilt Bakım Seti (Kırışıklıklara Karşı)

skin-activator-setiSkin Activator Cilt Bakım Seti 4 üründen oluşur.

 

Skin Activator Cilt Bakım Seti kırışıklıklara karşı geliştirilmiş,daha genç görünümlü bir cilt isteyen kişiler için özel olarak üretilmiş bir settir.Ürünleri set olarak alabileceğiniz gibi tek tek de satın alabilirsiniz.

 

 

 

skin-aktivator-Gunduz-LosyonuSkin Activator – Gündüz Losyonu Bu hafif, kolay emilen nemlendirici losyon ile cildinizin daha genç, pürüzsüz ve yumuşak görünüm kazanmasına yardımcı olun. Cildinizi derinlemesine nemlendirirken 15 faktörlü güneşten koruma sağlar. İnce çizgi ve kırışıklıkların görünümünün azalmasına ve cildinizin parlaklığı ve sıkılığının artmasına yardımcı olmak için her sabah kullanın.
Temel Faydaları: İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünün azalmasına yardımcı olur.Cildi besleyip,nemlendirir.Daha yumuşak,pürüzsüz ve sıkı olmasına yardımcı olur.

 

 

skin-aktivator-Dekolte-KremiSkin Activator – Dekolte Kremi  Boyun, göğüs ve dekolte bölgesindeki hassas cilt, yaşın ilerlemesiyle birlikte incelebilir. İnce çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olmak ve cildinizin ipek gibi bir yumuşaklık kazanması için cildinize bu yağlı olmayan, nemlendirici ve yenileyici krem ile bakın.
Temel Faydaları:Dekolte bölgesindeki ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünün azalmasına yardımcı olur.Cildin parlaklığı ve duruluğunu geliştirir.

 

 

 

skin-activator-gece-kremiSkin Activator – Yenileyici Gece Kremi Özel formülüyle geceleri siz uyurken bile cildiniz yenilensin. Kolajen üretimini destekler, cildi besler ve nemlendirir. Düzenli kullanıldığında, cildin parlaklığının ve sıkılığının gelişmesine yardımcı olur.
Temel Faydaları:Cildi uyurken,hücre yenilemesinin en aktif olduğu dönemde besler.

 

skin-aktivator-Dudak-KremiSkin Activator – Dudak Kremi 15 koruma faktörü içeren bu dudak kremi içerdiği nane özüyle dudaklarınızı nemlendirirken korur. Dudak çevresindeki ince çizgilerin azalmasına, dudaklarınızın daha yumuşak hissedilmesine ve dolgun görünmesine yardımcı olur.
Temel Faydaları:Dudak çevresindeki ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünün azalmasına yardımcı olur.Dudakları nemlendirerek korur ve yumuşak kalmasını sağlar.Rujunuzun altına veya üstüne uygulayabilirisiniz.

Tags: , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir